امید اسپرت یک خط کامل از تجهیزات ورزشی با دوام و قابل اعتماد از جمله تردمیل، دوچرخه ثابت و لوازم جانبی ورزشی ارائه می دهد. فراهم نمودن امکان خرید تردمیل و دوچرخه ثابت با کیفیت مورد اعتماد مشتری به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش، از جمله نکاتی می باشد که فروشگاه امید اسپرت در راس کار خود قرار داده است.

امید اسپرت(OmidSport) عرضه کننده و فروشنده ی محصولات ورزشی به خصوص تردمیل های خانگی و باشگاهی میباشد که در سراسر کشور فعالیت گسترده ای دارد. تردمیل های عرضه شده در امید اسپرت از بهترین و متنوع ترین تردمیل های کشورهای مختلف هستند که مناسب با نوع استفاده ی مصرف کنندگان عرضه میشوند. تردمیل های باشگاهی در رنگ ها و کارایی های مختلف و مناسب با فضای باشگاه در نظر گرفته میشوند و تردمیل های خانگی مطابق با هزینه های به صرفه تر و بنا به وزن افراد عرضه میشوند. 

فروشگاه امید اسپرت دارای محصولات متفاوت از کشورهای مختلف است که عمده ترین این محصولات تردمیل های کشورهای تایوان و چین هستند که تحت لیسانس کشورهای اروپایی ساخته شده و با قیمت مناسب در دسترس خانواده ها و باشگاه های ورزشی قرار میگیرد. تردمیل های خانگی و باشگاهی عرضه شده در فروشگاه امید اسپرت بر اساس قیمت و مدل و کارایی طبقه بندی شده اند و مشتریان به راحتی میتوانند تردمیل مناسب خود را انتخاب کرده و سفارش دهند.